PAKIET PODSTAWOWY PROJEKT

1. ANKIETA I INWENTARYZACJA

Pierwszym etapem współpracy jest poznanie potrzeb, gustu i upodobań Inwestora. Służy temu ankieta, której wypełnienie on-line przez Klienta daje nam pogląd o zakresie estetyki, oczekiwaniach, preferowanych trendach, ulubionej kolorystyce.    

Gdy już poznamy oczekiwania Inwestora, jesteśmy gotowi na spotkanie, gdzie wspólnie szczegółowo omówimy zakres przyszłego projektu, zastanawiamy się nad charakterem wnętrza, jego kolorystyką i stylem. Wtedy też budujemy przestrzeń do zastanowienia się nam formułą i zakresem naszej współpracy. Zawsze jednak przyświeca nam idea troski o środowisko i klimat dlatego projektujemy z poszanowaniem przyrody.

Podczas spotkania wykonujemy także inwentaryzację projektowanych pomieszczeń.

2. KONCEPCJA UKŁADU FUNKCJONALNEGO WNĘTRZA

A w zasadzie to 2-3 koncepcje układy funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów 2D, bo tyle zwykle przygotowujemy aby Inwestor mógł wybrać najtrafniejsze z jego pkt widzenia wnętrze. Koncepcja to przede wszystkim zwymiarowany w skali układ funkcjonalny rozmieszczenia mebli, oświetlenia i innych głównych elementów wyposażenia.   

Niezwykle ważnym etapem budowy koncepcji jest określenie przez Inwestora zaangażowania w ochronę środowiska, ma to ogromne znaczenie dla późniejszego doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych a nawet mebli.   

Zaangażowanie w ochronę środowiska można mierzyć w tzw. śladzie węglowym, czyli ile CO2 wyemitowano do atmosfery aby wyprodukować i dostarczyć produkty do apartamentu czy domu.

3. WIZUALIZACJA WNĘTRZA

Na podstawie zaakceptowanego układy funkcjonalnego wnętrza, przygotowujemy wizualizacje 3D, która pozwala zobaczyć Inwestorowi, jak na żywo, projektowane wnętrze i wybrane przez niego rozwiązania. 

Zobacz nasze inne Pakiety
Przewiń na górę